VS Vakantie: Dag 4 en 5

July 24th, 2008 Posted in Nederlands, US2008

Maandag (dag 4) heb ik niet al te veel actiefs gedaan. Ik heb wat klusjes gedaan op de computer, en met de jongste twee jongens een film gekeken. Ook heb ik met Anne een paar afleveringen van Bones (tv-serie ala CSI) gekeken, we zijn onderhand er een beetje verslaafd aan :) . Verder geteten, en wat andere dingetjes, maar vooral gewoon heerlijk gerelaxd dus.

Dinsdag heb ik eindelijk eens een beetje kunnen uitslapen: je moet toch nog een beetje gewend raken aan al die rare tijden. Helemaal geweldig gaat het nog niet: om 0:00 ben ik echt helemaal kapot, toen ik zondag avond een film keek was ik voor het einde in slaap gevallen… Rond 11 uur zijn we naar de “Cherry Crest farm” gegaan: daar werkt Josiah, en die moest nog wat papierwerk doen. Omdat hij d’r werkt mag de hele familie altijd gratis en krijgen ze ook 50% korting op al ‘t eten (en voor mij was had ‘ie nog een kaartje om een gast mee te nemen). Het is een kinderboederij achtig iets, maar meer focus op de boederij dan de dieren met leuke activiteiten voor vooral kinderen. De grootste attractie was een doolhof in een maisveld, rondom het thema energie. Je moest allemaal stukjes van de kaart zoeken die op verschillende plekken in het doolhof verstopt waren. We hebben er uiteindelijk ongeveer anderhalf uur rondgelopen en hebben ‘t einde en heel wat kaart stukjes gevonden :) Hier wat foto’s:
IMG_0002
Fiets + Water = Mist machine – erg verfrissend
Looking out over the maze
De doolhof wandelaars: van link-rechts Chelsea, ik, en Anne
Strasburg Railroad from inside the maze
Vanaf de hooibalen die in het doolhof stonden, die op de vorige foto staan, kon je ook mooie foto’s maken van de passerende toeristen treintjes.
Cherry Crest Farm: Dwarf-size me
In het Doolhof stonden ook dit soort grappige dingen :)
Strasburg Railroad
En nog een mooie stoomtrein, het spoor loopt tussen de boederij attracties door.
Josiah's 1st Drive
En Josiah is zondag 16 geworden, en heeft z’n “Learners Permit”, hier voor het eerst aan het rijden.

En verder, niet al te veel gedaan :) ‘s Avonds nog een film gekeken (ok, 90%, want het was nogal laat :P ) , en tussen door het een en ander gedaan, maar niks snappenends.

  1. One Response to “VS Vakantie: Dag 4 en 5”

  2. By Herman on Jul 24, 2008

    Hé Joël, erg leuk om te lezen en te bekijken. In je enthousiasme verrijk je onze taal nog met nieuwe woorden ook: ‘snappenends’… Geniet er verder van. Herman

Post a Comment